Obornicki Ośrodek Kultury
Powróć do: strona główna

Plan zajęć na sezon 2023/24

ABC BALETU: Poniedziałki, godz. 16:30

AKADEMIA ARTYSTYCZNA: Wtorki, godz. 16:00-17:30 (grupa młodsza), godz.18:00-19:30 (grupa starsza)

BALET: Poniedziałki, godz. 18:00

BELMUZOWA KLASYKA DLA SMYKA: Soboty raz w miesiącu, godz. 10:00-11:00

BELMUZOWE RYTMY: Soboty raz w miesiącu, godz. 11:15-12:15

BRASS BAND OBORNIKI: Piątki, godz. 20:00

CERAMIKA: Poniedziałki co 2 tygodnie, godz. 16:00 (dzieci i młodzież), wtorki, godz.16:00 (dorośli)

DANCE MIX: Poniedziałki, godz. 17:15

GROTA RPG: Poniedziałki, każda grupa co 2 tygodnie, godz. 17:00-20:00 (gr. I młodzież, gr II. dorośli)

KIDS KITCHEN: Piątki co 3 tygodnie, godz. 16:00

KLUB PODRÓŻNIKA: Soboty (osobny plan)

ŁATKA: Środy, każda grupa co 2 tygodnie, godz. 16:00

MAGICZNY KOCIOŁEK: Piątki co 3 tygodnie, godz. 17:00

MAKRAMA DLA DZIECI: Piątki co 3 tygodnie, godz. 16:00

OBORNICKA ORKIESTRA DĘTA: SEKCJA TAMBURMAJOREK: Środy, godz. 17:00

OTWARTA PRACOWNIA ARTYSTYCZNA: Środy (osobny plan)

PROGRAMOWANIE MINECRAFT: Soboty, co 2 tygodnie, godz. 10:00 (Grupa I - Poziom Junior), 12:00 (Grupa II - Poziom 1)

ROBOTYKA DLA DZIECI: Soboty, godz. 9:00-10:15  (grupa I kontynuująca) Robotyk Majster

                                                                                10:30-11:30 (grupa II kontynuująca) Robotyk Junior

                                                                                11:45-13:00 (grupa III początkująca) Robotyk

RYSUNEK, GRAFIKA, RZEŹBA: Czwartki co 2 tygodnie, godz.17:00-20:00

SEKCJA BRYDŻA SPORTOWEGO: Piątki, godz. 17:00 i ostatnie poniedziałki miesiąca

SENSOSMYKI: Poniedziałki co 2 tygodnie, godz. 10:30-11:30

SPOTKANIA TEATRALNE: Poniedziałki, 16:00 Bajkopolis (dzieci), 17:15 DraMatura (młodzież), 19:00 TaDrama (dorośli)

TANIEC ORIENTALNY: Poniedziałki, godz. 19:00

TANIEC WSPÓŁCZESNY Z AKROBATYKĄ: Środy, godz. 16:45

TEATRALNY PORANEK MALUCHA: Soboty raz w miesiącu, godz 11:00

WARSZTATY GITAROWE: Czwartki, godz. 17:00-18:00 (grupa początkująca)

                                                     Piątki, godz. 18:30-19:30 (grupa zaawansowana)

WARSZTATY TOMASZA KACZORA: Czwartki, godz. 16:00

WARSZTATY WOKALNE: Soboty, godz. 10:00 

WARSZTATY WOKALNE DLA ZAAWANSOWANYCH: Czwartki, godz. 17:00

WARSZTATY WOKALNO-ESTRADOWE: Wtorki, godz. 17:00

WARSZTATY Z MAŁYM KONSTRUKTOREM: Czwartki co 2 tygodnie, godz. 17:00

TOUTUBOWY ZAWRÓT GŁOWY: Soboty raz w miesiącu, godz. 12:45-14:15

ZESPÓŁ EKA 60+: Środy, godz. 18:00

ZESPÓŁ LUDOWY MANIEWIACY: Środy, godz. 19:00

ZESPÓŁ LUDOWY ROŻNOWIANIE: Środy, godz. 18:00

ZESPÓŁ TALDEO KIDS: Wtorki, godz. 17:00

ZUMBA FITNESS: Wtorki i czwartki, godz. 19:00

ZUMBINI: Poniedziałki co 2 tygodnie, godz. 12:00-13:00