Obornicki Ośrodek Kultury
Powróć do: 2012

„ZAKOCHAJ SIĘ…” (21.05.2012)

Tak zachęcali podczas występu operetkowego „Pod paryskim niebem…” Artyści Teatru Muzycznego w Poznaniu i nie sposób było się oprzeć… 21 maja publiczność zgromadzona w Obornickim Ośrodku Kultury miała okazję przenieść się na urocze uliczki Paryża…

Georges Brassens, Edith Piaf, Jaques Brel, Charles Dumont i wielu innych francuskich wykonawców znalezło się na jednej scenie w OOK. A to za sprawą Lucyny Winkel, Marzeny Małkowicz, Łukasza Brzezińskiego, Daniela Kustosika i Adriana Koszkało, artystów Teatru Muzycznego, którzy z niemal perfekcyjną dbałością zinterpretowali utwory znanych muzyków. Podrywali do tańca, wprowadzali w zadumę i rozśmieszali a wszystko przez niemal półtora godziny koncertu. Trzeba przyznać, że swój duży udział w koncercie wzięła publiczność, akompaniując zespołowi podczas prezentacji najbardziej popularnych utworów.

Kolejne spotkanie z operetką planowane jest na październik, jednak po poniedziałkowym, udanym występie, termin koncertu operetkowego może ulec zmianie. Co więcej, na korzyść pasjonatów operetki.