Obornicki Ośrodek Kultury
Powróć do: 2012

WARSZAWA WELCOME TO! (27.10.2012)

Ponad dwudziestoosobowa ekipa z Obornik wyruszyła w sobotnie południe do stolicy, aby osobiście wspierać wspaniałą 16nastkę Libera. Mimo że stolica została zasypana śniegiem a temperatura nie sięgała nawet O stopni Celsjusza, w studiu TVP aż wrzało!

Czytaj dalej…

Wśród szczęśliwców znaleźli się laureaci konkursu internetowego Dopinguj Libera, uczestnicy listy rezerwowej oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Ludzki Gest. Wielogodzinna podróż pełna była przygód zarówno podczas drogi do studia jak i podczas drogi powrotnej… Jednak nic nie było w stanie ostudzić zapału obornickiej ekipy: siarczysty mróz, padający śnieg czy nawet opóźnienia na trasie.

O godzinie 18.00 studio TVP przywitało fanów Libera i jego drużyny. Z tego względu, że do emisji odcinka zostały dwie godziny, znalazł się czas na sesje fotograficzne, pamiątkowe zdjęcia i małe zwiedzanie studia. Niektórym udało się nawet zasiąść na stanowisku jury albo wkroczyć na legendarne schody, na których występują uczestnicy programu.

Drużyna Libera zaprezentowała tego dnia 3 piosenki, wśród których największe brawa otrzymało wykonanie Deszczy niespokojnych z serialu Czterech Pancernych i Pies z okazji 60lecia istnienia Telewizji Polskiej. Wg jurorów sobotni występ Generała i jego drużyny okazał się być jednym z najlepszych do tej pory.

Mimo tego, że operatorzy kamer omijali obornickich fanów, Ci nie dawali o sobie zapomnieć. Okrzyki dopingujące Generała i drużynę były wyraźne, a załoga z naszego miasta została okrzyknięta najbardziej aktywną grupą wspierającą podczas tego odcinka BnG!

Mimo tego, że nasza drużyna nie otrzymała immunitetu gwarantującego udział w finale, wierzymy, że mamy ogromne szanse i wielki potencjał! Tylko od nas zależy czy Liber i 16nastka zmierzą się z drużyną Piaska czy też nie… Głosujmy i wspierajmy obornicki zespół! Przyszłość ich i Stowarzyszenia Ludzki gest jest w naszych rękach!