Obornicki Ośrodek Kultury
Powróć do: 2012

THE PUPILS & SEBASTIAN RUTKOWSKI (20.02.2012)

W miniony piątek odwiedził nas poznański zespół The Pupils a towarzyszył im Sebastian Rutkowski. Swoim występem udowodnili, że „chcieć znaczy móc”. Ich umiejętności wokalne, instrumentalne oraz wiara we własne możliwości pozwoliły im zaistnieć na polskim i europejskim rynku muzycznym. Mimo bardzo młodego wieku mają już za sobą wiele koncertów i występów w znanych programach telewizyjnych.

Czytaj dalej…Tak jak obiecywaliśmy: mimo dość wczesnej godziny cała ekipa rozbudziła wszystkich zebranych i rozgrzała salę widowiskową niemal do czerwoności. Dominika, Zosia, Paweł i Sebastian nawiązali bardzo dobry kontakt z publicznością dzięki czemu ich występ był jeszcze przyjemniejszy.

A to wszystko w ramach „Topowej Zimy” zorganizowanej przez Fundację Talent. Oprócz koncertu odbyły się również warsztaty socjoterapeutyczne dot. problemu uzależnień, konkurs związany z alternatywnymi sposobami spędzania wolnego czasu. Nagrodą było wzięcie udziału w warsztatach artystycznych w Poznaniu, których próbkę otrzymaliśmy również podczas piątkowych zajęć.

Foto: Pamela Nowak, Donata Milewska, Weronika Jacyno.