Obornicki Ośrodek Kultury
Powróć do: 2017

mikroFONIA – GALA 2017 (14.05.2017)

Na scenie laureaci, a na widowni rodzice, nauczyciele i przyjaciele – tak zakończyła się tegoroczna microFONIA.  Nie wszyscy nagrodzeni mogli wziąć udział w koncercie (sezon pierwszokomunijny w pełni!),  ci którzy wystąpili dostarczyli nam jednak wiele wzruszeń.

Z zainteresowaniem będziemy śledzić ich rozwój artystyczny. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz wystąpią w OOK, a na razie wszystkim: wykonawcom, opiekunom artystycznym i rodzicom serdecznie gratulujemy,