Obornicki Ośrodek Kultury

SPEKTAKL "MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ"

Ocena 0/5

Po raz kolejny zapraszamy na spektakl, który zdobył uznanie widzów! "Moralność Pani Dulskiej" na podstawie dramatu Gabrieli Zapolskiej już 11.02.2024 r. o godz. 17:00 w sali kameralnej Obornickiego Ośrodka Kultury.
Reżyseria: Mikołaj Wołochowicz
Scenariusz: Marlena Konieczna
Wstęp wolny. 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia