Obornicki Ośrodek Kultury

SAMOLCZYK I... URSZULA LIDWIN -17 LIPCA

Ocena 0/5

Kolejny koncert z  serii Samolczyk i.. już w sobote.

Wystąpi Urszula Lidwin

Zaczynamy o 18:00 przy  patio restauracji Kuchnia & Strych 

Wstęp wolny.

Zapraszamy 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności