Obornicki Ośrodek Kultury

MELA KOTELUK AKUSTYCZNIE- GALERIA Z KONCERTU (07.11.2021)

Ocena 0/5

„Melodia ulotna” wywołała podczas koncertu Meli Koteluk w OOK największy aplauz. Była też chyba najgłośniej śpiewana przez publiczność. Jednak i w innych piosenkach widzowie towarzyszyli artystce. Widać było, że twórczość Meli Koteluk jest im znana i na sali nie ma osób przypadkowych.

Koncert „Mela Koteluk Akustycznie” stanowił okazję, by usłyszeć najsłynniejsze piosenki wokalistki w minimalistycznej, intymnej scenerii. Na scenie Mela Koteluk wystąpiła tylko w towarzystwie gitarzysty Tomasza „Serka” Krawczyka. Może jednak w tej intymnej aranżacji, koncentrując się bardziej na pięknym głosie artystki łatwiej było zatopić się w magicznym świecie piosenek Meli…

Galeria zdjęć

DSC_0663 DSC_0560 DSC_0414 DSC_0646 (1) DSC_0364 DSC_0371 DSC_0376 (1) DSC_0387 DSC_0404 DSC_0431 DSC_0432 DSC_0443 DSC_0444 DSC_0453 DSC_0465 DSC_0482 DSC_0487 DSC_0492 DSC_0501 DSC_0556 DSC_0571 DSC_0577 DSC_0580 DSC_0601 (1) DSC_0611 DSC_0677 DSC_0684 DSC_0692 DSC_0702 (2) DSC_0724 DSC_0732 (2) DSC_0737 DSC_0757 (1) DSC_0769 DSC_0786 DSC_0797 DSC_0375
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności