Obornicki Ośrodek Kultury

WRACA MAŁA CZARNA PRZY MUZYCE!

Ocena 0/5

W zeszłym roku spotykaliśmy się na obornickich Łazienkach. Tym razem zaraszamy przed Młyn Dahlmanna zawsze o godzinie 17:00!

W programie:

03.07.2022 - Urszula Lidwin i Alicja Pszczółkowska...

                            Popołudnie z piosenkami zespołu ABBA

10.07.2022 - Projekt Sikorowski...

                            Popołudnie z piosenkami zespołu Pod Budą

17.07.2022 - Witek Żuromski Trio...

                            Popołudnie z muzyką gipsy

24.07.2022 - Staszek Band...

                            Popołudnie z przebojami polskiego rocka

31.07.2022 - Tacy Sami...

                            Popołudnie z muzyką filmowa

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności