Obornicki Ośrodek Kultury

ANTY-WALENTYNKI (13.02.2021)

Ocena 0/5

Antywalentynki, czyli Walentynki dla singli to pomysł Młodzieżowej Rady Miejskiej. W ubiegłych latach cieszył się sporą popularnością. Czy w tym roku będzie tak samo? Zobaczymy. Pamiętajmy przede wszystkim, że bezpieczeństwo jest najważniejsze i widzów obowiązuje reżim sanitarny (maseczki, odstęp pomiędzy krzesłami, dezynfekcja rąk) a Jakie filmy będziemy oglądać dowiecie się już niebawem! Jeśli chcecie zapewnić sobie miejscówkę, kliknijcie poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzU27BasAqOcOZ-PPIDjJyRrki6UPZu2X2vcQjKpTl8gvn7w/viewform?usp=sf_link

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności