Obornicki Ośrodek Kultury

JUŻ ZA MIESIĄC 30 FINAŁ WOŚP!

Ocena 0/5

Podobnie jak w minionych latach, obornicki sztab WOŚP działa przy Obornickim Ośrodku Kultury. Finał orkiestry 30 stycznia. Sprawdzajcie bierzace informacje na fanpage'u naszeg sztabu!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności