OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

WYBRAĆ TEGO „NAJ”- (mikroFONIA – ELIMINACJE GMINNE-15,16.03.2018)

„w każdym konkursie chodzi właśnie o to, by spośród dobrych wybrać tego NAJ” – to słowa nowego hymnu mikroFONII. Oddają one do dobrze sens tego wydarzenia i  pokazują zarazem problem, który się z nim wiąże, bo nie zawsze łatwo „wybrać tego NAJ”. Tak było i w tym roku.Usłyszeliśmy wiele ciekawych prezentacji, a do finału powiatowego można było zakwalifikować tylko niektóre z nich.

Oto lista laureatów eliminacji gminnych:

Wokaliści:

grupa 1 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 1-3) : Julia Dudziak, Nadia Piwek, Nina Henschke,

grupa 2 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 4-6) :Mikołaj Stachowiak, Maja Cichacka, Natasza Bajon, Kornelia Filipiak

grupa 3 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 7, uczniowie gimnazjum): Laura Chrzanowska, Olimpia Laube, Aleksandra Leśnicka,

grupa 4 (Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych): Klaudia Ignas, Karolina Steinke, Daniel Dobiegała

grupa 5 ( zespoły wokalne) : zespół„ARDENTE” w składzie: Olimpia Laube, Natalia Jarusz, Laura Chrzanowska, Amelia Stroińska i Martyna Golon oraz zespół „TALDEO” w którego skład wchodzą” Julia Stroińska, Weronika Michalak, Maria Nogalska, Małgorzata Wrzeszcz i Angelika Szymańska.

Instrumentaliści:

grupa 1 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 1-3): Jan Kicerman, Aleksandra Wieczorek, Jagoda Walkowiak, Martyna Muszak

grupa 2 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 4-6) Jakuba Drosika, Marcelina Aleksandrowicz, Gabriela Haraj,Maja Cichacka

grupa 3 (uczniowie szkół podstawowych – klasy 7, uczniowie gimnazjum) :Maria Nogalska, Maria Polarczyk

grupa 4 (Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych) -Wojciech Piszczek, Wiktor Matouszek i Klaudia Wicherek

grupa 5 ( zespoły instrumentalne) – TALDEO” w składzie: Julia Stroińska, Weronika Michalak, Maria Nogalska, Małgorzata Wrzeszcz i Angelika Szymańska.

Wokalistów oceniało jury w składzie: przewodnicząca – Halina Benedyk oraz członkowie – Honorata Dobrogowska i Robert Stachowiak.

Jury w drugim dniu stanowili: Marcin Matuszewski , Robert Stachowiak oraz Mateusz Sibilski.

Komentarze do tego wpisu są wyłączone