OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

 

WOŚP 2021.GRAMY Z GŁOWĄ.GRAMY INACZEJ ! (31.01.2021)

FINAŁ WOŚP przesunięty, ale nasze założenia nie zmieniają się!

Finał z głową – takie jest hasło przewodnie naszej zbiórki. Tym razem skupiamy się na zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Ten finał będzie szczególny. Obostrzenia związane z pandemią koronawirusa wymusiły dokonanie zmian w dotychczasowym funkcjonowaniu WOŚP. Oto najważniejsze elementy naszej strategii:

FANTY NA LICYTACJĘ WOŚP : przedmioty oraz oferty usług na licytację można przynosić do 9 stycznia do OOK a także do sklepu SEZAM w Obornikach. UWAGA! W sobotę, 9.01 w OOK w godz. 9.00 – 15.00 specjalny dyżur „ostatniej szansy” – dla tych, którzy w ostatniej chwili zdecydują się wspierać WOŚP

LICYTACJE: z racji wyjątkowej sytuacji odbędą się online – jak co roku uruchamiamy je  na portalu charytatywni.allegro oraz na fb. Bądźcie czujni !

SZTABOWE PUSZKI STACJONARNE: od 15 grudnia pojawią się w sklepach, salonach kosmetycznych, bibliotekach i innych zakładach pracy.

KWESTA ULICZNA: zostanie w tym roku ograniczona. Na ulice naszego miasta i wsi wyjdzie mniej wolontariuszy. Można ich jednak będzie usłyszeć z daleka, bo zostaną zaopatrzeni w srebrne dzwoneczki WOŚP.

 SPACERY Z SERDUCHEM: to nasza propozycja na ten rok: wyjść na rodzinny spacer, odwiedzić jeden z punktów „serduchem”, w którym czekać będą wolontariusze z puszkami i…. dokonać wpłaty. Mapę punktów „z serduchem” opublikujemy już niebawem!

KWESTA ELEKTRONICZNA: Nasi wolontariusze będą posiadali eskarbonkę, którą można będzie zasilać poprzez przelewy elektroniczne! To najbezpieczniejsza forma zbiórki!

AKTYWNY PORANEK: W wośpowe przedpołudnie zapraszamy do OOK wszystkich aktywnych, którzy wybiorą się na zimowy trening. Na biegaczy, kolarzy i piłkarzy czakają wośpowe skarbonki.

FINAŁ WOŚP: Tym razem w wersji online. Będą informacje na bieżąco o przebiegu kwesty, będzie transmisja z liczenia pieniędzy, połączenia na żywo z wolontariuszami,  będą artystyczne prezentacje i pozdrowienia dla WOŚP od oborniczan.

GRAJMY RAZEM MIMO TRUDNYCH WARUNKÓW!