OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Warsztaty Tomasza Kaczora

WARSZTATY TOMASZA KACZORA 

 

Sezon 2020/21 dzieci 7 do 10 lat, poniedziałki godz. 15:30- 17:30, wtorek  godz. 15:00- 17:00

Koszt: 40 zł/ miesiąc

Nauka gry na instrumencie (zajęcia indywidualne lub w parach), zajęcia umuzykalniające (w małej grupie).Warsztaty w zakresie gry na trąbce i puzonie.        

Ich celem jest utworzenie w przyszłości kameralnego zespołu młodzieżowego, na razie jednak proponujemy zgłębianie podstaw. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu:     w poniedziałek – nauka gry na instrumencie (zajęcia indywidualne lub w parach),  w środę – zajęcie umuzykalniające ( w małej grupie). Instrumenty udostępnia  OOK .

 

Chyba żaden z artystów związanych z Obornikami nie współpracował na scenie z tak wieloma gwiazdami jak Tomasz Kaczor. Grając w Orkiestrza Opery Poznańskie, zespołach Poznań Brass, Trombquartet Modesta Pastiche. Występował on m.in. ze Zbigniewem Wodeckim, Krzysztofem Cugowskim, Anną Dąbrowską, Andrzejem Piasecznym, Krzysztofem Krawczykiem, Haliną Frąckowiak, a nawet z Rayem Wilsonem czy Charlesem Aznavourem. Do niego należą również puzony na płycie „Dżem Symfonicznie”, która uzyskała status platynowego krążka. Tomasz Kaczor to także doświadczony pedagog współpracujący m.in. z Obornicką Orkiestrą Dętą.