OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

„MUREM ZA MUROWANĄ”-KONCERT CHARYTATYWNY(03.03)

Podczas styczniowego wybuchu gazociągu i następującego po nim pożaru stracili dorobek życia! Kilka rodzin z Murowanej Gośliny musi zacząć wszystko od nowa….
Pomocną dłoń wyciągają do nich władze miasta krewni i sąsiedzi. W Rogoźnie i Obornikach powstał pomysł, aby  przyłączyć się do akcji pomocowej. Pod wspólnym hasłem „Murem za Murowaną” odbędą się 03.03 dwa koncerty :

1. W Obornickim Ośrodku Kultury „Siła W Muzyce” w którym wystąpią przedstawiciele lokalnej sceny hiphopowej: El Kasto, eSe, Zientek, Antena, Yeendraz, eSZet22, Lokus RSL, Erym, GRAMOL, Cieja, Michu TOS, Pako, Kzk, RSK, zatańczy formacja taneczna z Chodzieży, a afterparty poprowadzi DJ KOZA!!! 
Start godz 19:00, bawimy się do godz 23:00, cena wlotki to 6zł .
2. W Rogozińskim centrum Kultury : ” W rytmie disco” – koncert muzyki tanecznej, w którym wystąpią: Bartek Ługowski, Justyna Adamczak, Two Boys, Martini d’Arco, Krzysztof Szpot, Justyna & Kris, One Moment, Sławek Człapa. Wejściówka – zasilenie puszki. Start godzina 17:00 w Sali Widowiskowej Ośrodka Kultury. Dzięki zaangażowaniu w całą akcję Władz Miasta Rogoźna podczas tego wydarzenia będzie działa Charytatywna Kawiarenka w sali za „Kociakiem”.
W trakcie koncertów wolontariusze zbierać będą pieniądze na rzecz rodzin poszkodowanych w styczniowym wypadku!