OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

ZNANI AKTORZY NA „KANAPIE KOTA” (24.02.2018)

Już od 24 lutego br. OOK zaprasza na ciekawą podróż do świata filmu i teatru z niezwykłymi gośćmi.
„Kanapa Kota” to nowa propozycja w kalendarzu kulturalnym; propozycja dla miłośników kina i teatru, dla tych, których interesują kulisy filmu, praca na planie, warsztat aktorski, anegdoty z życia gwiazd itd.
Obornicki Ośrodek Kultury zaprosił do współpracy jednego z najbardziej znanych krytyków filmowych w Polsce -Wiesława Kota i to on będzie przepytywał gości zasiadających na tytułowej „kanapie”. Pierwszym z nich będzie aktor teatralny i filmowy Michał Grudziński. Od wielu lat związany z Teatrem Nowym w Poznaniu, w którym stworzył wiele niezapomnianych kreacji aktorskich, m.in. w „Płatonowie” Czechowa, „Tangu” Mrożka, „Hamlecie” Shakespeare’a. Jego dorobek filmowy to ok. 30 ról; współpraca z reżyserem Andrzejem Żuławskim przyniosła udział w takich filmach jak „Trzecia część nocy” oraz „Diabeł”; szerokiej publiczności znany z ról w serialach takich jak: „ Na dobre i na złe”, „ Świat według Kiepskich”, „Rodzinka.pl”.
„Kanapa Kota” to nie tylko rozmowa z gościem, to także prezentacja jego umiejętności aktorskich, prezentacja fragmentów filmowych, ale również zaangażowanie publiczności.
„KANAPA KOTA” – 24 LUTEGO 2018 R., GODZ. 17.00, WSTĘP: 16 ZŁ/18 ZŁ