OBORCINCKIE
CENTRUM SPORTU

YT
OOK REPORTER

BIBLIOTEKA
PUBLICZNA

URZĄD
MIEJSKI

Facebook

 

 

 

 

 

 

BĘDĄ NOWE FILMY! (09.09.2017)

Dla tych, którzy chętnie przychodzili na filmowe premiery w OOK mamy dobrą informację. Dzięki współpracy z firmą „Zakrzywienie czasoprzestrzeni” wznawiamy comiesięczne przeglądy filmowych nowości. Oto program na 9.09:

14.00 Gang Wiewióra 2 (Chodzi o ochronę przyrody. Wiewiór i jego przyjaciele stają do walki z chciwym burmistrzem, który w samym środku „zielonego królestwa” postanowił wybudować park rozrywki)

16.00 Na układy nie ma rady (Tę nową polską komedie obyczajową pokazujemy zaledwie jeden dzień po ogólnopolskiej premierze! Producent reklamuje ją hasłem „Władza, pieniądze i inne problemy”, a w obsadzie m.in.: Katarzyna Glinka, Grzegorz Małecki, Piotr Polk i Jan Wieczorkowski.

18.00 Tulipanowa gorączka ( Podczas pracy artysta zakochuje się w młodej i zamężnej kobiecie. Planując wspólną przyszłość, kochankowie postanawiają sprzedać cenną cebulkę tulipana. Skojarzenia ze słynnym filmem „Dziewczyna z perłą” są podobno uzasadnione! Film pokazujemy dzień po jego polskiej premierze)

20.00 Dunkierka (Akcja filmu rozgrywa się na lądzie, morzu i w powietrzu a film opowiada o operacji „Dynamo” z czasów II wojny światowej. Pod takim właśnie kryptonimem rozpoczęto na przełomie maja i czerwca 1940 roku ewakuacje Brytyjskiego Korpusu Ekspedycyjnego oraz części wojsk francuskich i belgijskich z Dunkierki.Osią filmu są losy tych którzy próbują uciec przed naporem zbliżającego się frontu niemieckiego oraz tych , którzy wyruszają do Dunkierki, aby pomóc w ewakuacji żołnierzy,

Ceny biletów : 18 zł. Na kartę seniora i kartę duzej rodziny :16 zł

Komentarze do tego wpisu są wyłączone